• NÄSTA DRAG ÄR DITT

    Kontakta ditt närmaste kontor så ser vi till att hjälpa dig snabbt,
    smidigt och enkelt.

Välkommen till Cupola

Vi ger verksamheter rätt förutsättningar att förebygga och begränsa brand- och säkerhetsrisker i sina fastigheter. Våra kontor finns i Örnsköldsvik, Falun, Gävle, Stockholm, Eskilstuna, Finspång, Lidköping, Skövde, Göteborg och Malmö. Våra kunder finns dock över hela landet.

Söker du en speciell person på Cupola se under OM OSS och medarbetare.

Välkommen till Cupola, hur kan vi hjälpa dig?

Växel: 010-498 49 00

Öppettider växel (begränsade tillsvidare)

Måndag-Fredag 09:00-15:00

Stängt för lunch 12:00-13:00

Våra vanligaste mejladresser:

support@cupola.se –  WEBB-SBA / SBA

avropa@cupola.se  – Offentlig sektor/Statliga avtal

utbildning@cupola.se – Förfrågan/Beställning/Frågor

faktura@cupola.se – Faktura och Ekonomi

info@cupola.se – Övriga frågor och ärenden

order@cupola.se –  Beställning (EJ Offentlig sektor/Statliga avtal)

Kontaktpersoner

LEDNING

Christopher Evers -VD, Försäljningschef
+46 70 510 34 84, christopher.evers@cupola.se

Katarina Swanbeck – Ekonomichef
+46 76 785 00 86, katarina.swanbeck@cupola.se

Patrik Karlsson – Marknad och affärsutvecklingschef
+46 73 345 55 17, patrik.karlsson@cupola.se

Camilla Forssberg – HR Business Partner
+46 70 450 15 00, camilla.forssberg@cupola.se

UTBILDNING

Mikael Värmå – Affärsområdeschef Utbildning
+46 70 897 91 12, mikael.varma@cupola.se

SERVICE

Malmö – Göteborg – Skövde 

Robert Lundberg – Servicechef
+46 70 845 72 33, robert.lundberg@cupola.se

Stockholm – Eskilstuna – Finspång

Anna Uhlander – Servicechef
+46 70 585 02 67, anna.uhlander@cupola.se

Gävle  

Henrik Eriksson -Teamledare
+46 70206 31 21henrik.eriksson@cupola.se

Falun

Gustaf Blomgren -Teamledare
+46 73 435 16 44gustaf.blomgren@cupola.se

Örnsköldsvik

Niklas Backlund -Teamledare
+46 70 384 11 37niklas.backlund@cupola.se

BRANDLARM

Niclas Johansson – Affärsområdeschef Brandlarm

+46 72 381 25 03niclas.johansson@cupola.se

Kontor

GÖTEBORG (Huvudkontor)

Adress:

Torpavallsgatan 9
416 73  GÖTEBORG

Kontaktpersoner:

Anna Bolter – Kontorsansvarig
+46 73 329 98 00, anna.bolter@cupola.se

Robert Lundberg – Servicechef
+46 70 845 72 33, robert.lundberg@cupola.se

Niclas Johansson – Affärsområdeschef Brandlarm
+46 72 381 25 03, niclas.johansson@cupola.se

MALMÖ

Adress:

Eric Perssons väg, Ingång 51 vån 2
217 62 MALMÖ

Kontaktpersoner:

William Aldén – Säljare
+46 70-936 70 98william.alden@cupola.se

LIDKÖPING

Adress:

Stockvägen 4
531 54  LIDKÖPING

Kontaktpersoner:

Maths Blyh – Inköp-/Lager-/Logostikansvarig
+46 73 345 55 18, maths.blyh@cupola.se

SKÖVDE

Adress:

Bäckaskogsvägen 4
541 34 SKÖVDE

Kontaktpersoner:

Niklas Andersson – Teamledare
+46 70-848 75 60niklas.andersson@cupola.se

FINSPÅNG

Adress:

Skäggebyvägen 19
612 44 FINSPÅNG

Kontaktpersoner:

Marcus Kjellberg – Säljare
+46 70-864 61 12marcus.kjellberg@cupola.se

ESKILSTUNA

Adress:

Frödingsgatan 3C
632 28  ESKILSTUNA

Kontaktpersoner:

Marcus Kjellberg – Säljare
+46 70 864 61 12, marcus.kjellberg@cupola.se

STOCKHOLM

Adress:

Kung Hans väg 12B
192 68  SOLLENTUNA

Kontaktpersoner:

Gabriella Edström – Kontorsansvarig
+46 76 063 92 26, gabriella.edstrom@cupola.se

Anna Uhlander – Servicechef
+46 70 585 02 67, anna.uhlander@cupola.se

GÄVLE

Adress:

Murängsvägen 14
804 25  GÄVLE

Kontaktpersoner:

Henrik Eriksson -Teamledare
+46 70 206 31 21, henrik.eriksson@cupola.se

FALUN

Adress: 

Samueldalsvägen 4
791 61  FALUN

Kontaktpersoner:

Gustaf Blomgren -Teamledare
+46 73 435 16 44, gustaf.blomgren@cupola.se

ÖRNSKÖLDSVIK

Adress:

Sjögatan 11
891 60 ÖRNSKÖLDSVIK

Kontaktpersoner:

Niklas Backlund -Teamledare
+46 70 384 11 37, niklas.backlund@cupola.se

Stefan Roberg – Säljare
+46 70 585 07 24, stefan.roberg@cupola.se

Kontakta oss

Gäller det Utbildning kan ni kontakta oss här.

Leveransvillkor

Vid transportskada, kontakta berört transportbolag.


Leveransvillkor